EBOOK

Poznejte 5 klíčových období a událostí v ženském životě, která zásadním způsobem ovlivňují zdraví pánevního dna.

Zjistíte, že fyzická kondice pánevního dna nesouvisí jen se svalovou aktivitou, ale i s hormonálním nastavením a emocemi.

Naučíte se řešit specifické problémy každého období.

Ohlasy klientek

Tento ebook vám zprostředkuje základní orientaci v tématu pánevního dna – co to je, proč to je, k čemu to je a jaké potíže (ale i radosti) jsou s ním spojené. Objevíte 5 období v životě ženy, která jsou pro kondici našeho pánevního dna klíčová, a dozvíte se, jak se o něj starat a na co si dát pozor. Dost možná si zodpovíte i některé palčivé otázky, na které už dlouho hledáte odpověď – a možná vůbec netušíte, že mohou souviset právě s kondicí vašeho pánevního dna a vaším vztahem k němu. Slabikář a povinná četba pro každou ženu.

Lucie Koubekwww.luciekoubek.cz

Je neuvěřitelné jakou důležitou roli má v našem ženském těle pánevní dno, Petra krásně popisuje naše životní ženské fáze, ve kterých má pánevní dno svou úlohu. Sama jsem na situaci např. své první menstruace zapomněla a díky tomuto ebooku se mi vynořily vzpomínky ven a já s nimi mohu pracovat. A je na čem :-) Děkuju a těším se na další čtení. K Petře mám velkou důvěru a vím, že to co dělá, má obrovský smysl a ona je ženou na pravém místě.

Katka Tůmováwww.katkatumova.cz