SKUPINOVÝ KURZ

Skupinový kurz v rozsahu 1 - 2  dny (8 - 12 hodin) pro maximálně 12 žen ve skupině.

Skvělá volba, pokud máte ráda atmosféru ženského kruhu, skupinová sdílení 
a motivační efekt skupiny

Ráda vedu kurzy v komorní skupině. Díky tomu má každá z účastnic prostor pro svá osobní témata související s pánevním dnem.

Délka kurzu dává dostatek prostoru pro sdílení, zažití předávaných technikvstřebání velkého množství informací a prožitků, která kurz přináší.

Jak kurz probíhá

Na kurzu

Většinu času trávíme v sedu či lehu na karimatce. Cvičíme ve velmi volném tempu. Teorii prokládáme praxí, relaxací a sdílením (pokud účastnice chtějí).

Den je rozdělen pauzou na oběd v délce 1,5 hodiny a kratšími pauzami během dopoledne a odpoledne.

Co s sebou

S sebou si vezměte pohodlné válecí oblečení, teplé ponožky, svetřík, dlouhý šátek/šál, psací potřeby. Hodit se bude také svačinauzavírací lahev na pití.

Tenisky ani cvičební úbor nepotřebujete.

Témata kurzů

1 - 2 dny

ZÁKLADNÍ - pro začátečnice

 • patro pánve v rovině tělo - emoce - energie
 • základní techniky cvičení a relaxace pánevního dna
 • dech
 • emoční a energetické techniky pánve
 • močová inkontinence
 • pánevní dno v běžném životě

1 - 2 dny

NAVAZUJÍCÍ - pro pokročilé

 • pokročilé techniky patra pánve
 • patro krku a chodidla v rovině tělo - emoce - energie
 • emoční a energetické techniky pro krk a chodidlo
 • břicho a jeho emoce
 • diastáza, péče o jizvy
 • pomůcky

1 - 2 dny

PRO TĚHOTNÉ a připravující se

 • patro pánve v rovině tělo - emoce - energie
 • základní techniky relaxace a cvičení pánevního dna v době těhotenství
 • pánev během těhotenství, porodu a po porodu
 • příprava hráze na porod
 • jak hladce porodit
 • regenerace po porodu

Nejbližší akce

Semi kurz
Tajemství pánevního dna I
základní

18.7. 2020 - 18.7. 2020Úvaly, studio Empatie
PŘIHLÁŠKA

Semi kurz
Tajemství pánevního dna I
základní

22.8. 2020 - 22.8. 2020Úvaly, studio Empatie
Přihlášky od 7/2020

Ohlasy účastnic

Protože pracuji s ženami a považuji za důležité, pro vědomé ženství, znát nejen svůj hormonální systém, cykličnost, ženské pohlavní orgány, ale i svaly a funkci pánevního dna, absolvovala jsem u Petry seminář Tajemství ženského pánevního dna a musím vřele doporučit. Je to úplně jiná práce s pánevním dnem, než jsem kdy slyšela. Přesto už teď vím, že mnohem účinnější. Je úžasné vidět jak svaly fungují, jak s nimi pracovat, komunikovat. Nejvíce mě zaujala práce se středem a správným postojem, pro vědomější život. Velmi se mi líbily meditace, cvičení, povídání i sdílení. Stálo to za to a proto doporučuji všem ženám.
Katka Juřenčáková, www.zenaluna.czskupinový kurz Tajemství I
Milá Petro, děkuji Ti za kurz - byl pro mne velmi přínosný. Moc jsem si ho užila. Utkvěl ve mně hlavně pocit meditativní atmosféry. Krasné prostředí, otevřené ženy, možnost ležet v pelíšku - zkrátka jsem nic takového zatím neprožila. A to vše se spoustou informací proložených cvičeními. Domácí atmosféra a přitom profesionální organizace.
Jana Bouckováskupinový kurz Tajemství I
Milá Petro, moc Ti děkuji za informace, určitě jsem mezi prvními zájemci o pokračování kurzů jak v rovině chodidla, tak i krku. Kurz pánevního dna mě posunul o moc dál. Téměř, po prodýchávání pánevního dna, ustoupila bolest v oblasti kostrče a bederní oblasti, lépe si užívám orgasmů a co se mi ještě osvědčilo, tak jeden ze cviků na uvolnění emocí. Opravdu mi zase spoustu střípků do sebe zapadlo.
Ivanaskupinový kurz Tajemství I
Nejvíce mi dalo uvědomění si ženskosti a všeho, co s ní souvisí. Poznání souvislostí a celostního pohledu, psychosomatiky. Petro, byla jste milá, laskavá, ukotvená a autentická. Vnímám jako důležité vše dělat s úctou, láskou a pokorou. Tak jste mě potěšila, že jste to opakovaně vyjádřila. Děkuji!
Lenkaskupinový kurz Tajemství I
Ahoj, díky moc za odkazy, ale hlavně za celou sobotu, bylo to moc příjemné setkání, vyhovovala mi malá skupina, soukromí, klídek, prostě jsem si to fakt užila. Díky moc za všechno.
Violaskupinový kurz Tajemství I
Hodně přínosné pro mne bylo otevřeně mluvit na toto téma. Oči mi otevřelo poznání 3 vrstev svalů pánevního dna, že to nejsou jen svěrače. Je potřeba více propagovat celé téma mezi širokou veřejností!!!
Evaskupinový kurz Tajemství I
Na kurzu jsem se posunula k přesvědčení, že moje pánevní dno má rádo mě a já jeho.
Děkuji za hezký den!
Terezaskupinový kurz Tajemství I
Kurz splnil moje očekávání. Nakousla se tam spousta dalších témat, že by klidně mohl být dvoudenní:-). Byla jsi na nás celou dobu napojená, vnímala naše reakce, vyžadovala naši zpětnou vazbu, takže nemohlo dojít k nesrozumitelnosti. Vnímala jsem, jak každé z nás věnuješ hodně pozornosti. Tvoje "hromadné kurzy" vůbec nepůsobí hromadně a je to moc milé. Kurz už jsem ho "naordinovala" sestře a mamce. Řekla jsem jim, že tohle by měl absolvovat každý.
Pavlaskupinový kurz Proměny pánevního dna během těhotenství, porodu a po porodu
Jsem moc ráda, že jsem se kurzu účastnila, jelikož mi otevřel oči a chtěla bych se nadále tomuto tématu věnovat. Kurz mě popravdě řečeno z osobního hlediska uklidnil, jelikož mi zodpověděl mnoho otazníku v této oblasti. Tvůj projev mi byl velmi blízký, přátelský, velmi otevřený a srozumitelný. Kurz budu rozhodně doporučovat, jelikož se na něm řeší věci, o kterých se nemluví a spousta problému, které ženy mají mohou tímto kurzem začít řešit.
Lenkaskupinový kurz Proměny pánevního dna během těhotenství, porodu a po porodu
Největším přínosem kurzu pro mne je, že jsem znovu začala věřit, že můžu zvládnout porod. Kurz bych doporučila, ale spíše netěhotné kamarádce, jako výbornou přípravu na otěhotnění (vlastní zkušenost) a cestu k uzdravení.
Milenaskupinový kurz Proměny pánevního dna během těhotenství, porodu a po porodu
Děkuji, jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila.
Užitečným pro mne bylo téma ochrany pánevního dna při porodu, hráze; ukázky cvičení, relaxace.
Danaskupinový kurz Proměny pánevního dna během těhotenství, porodu a po porodu
Kurz není jen příjemným prožitkem, který postupně vyšumí, ale obsahuje i mnoho informací ke studiu a zopakování. Maximálně splnil má očekávání, děkuji.
Martaskupinový kurz Proměny pánevního dna během těhotenství, porodu a po porodu
Hodně mi dal popis, jak přesně vypadá pánevní dno, techniky energetické i uzemňovací, sdílení; vše. Bylo to super! Ráda přijdu na další kurz.
Helenaskupinový kurz Proměny pánevního dna během těhotenství, porodu a po porodu
Velice děkuji za to, že jsem se mohla zúčastnit kurzu pod vedením Petry. Pracuji se svým tělem už hodně dlouho, ale objevení pánevního dna pro mě bylo něco úplně jiného. Díky kurzu jsem si uvědomila spoustu souvislostí, o kterých jsem před tím vůbec nepřemýšlela. Na kurz jsem šla s tím, že si jdu zacvičit nějaké cviky a tím posílit pánevní dno. Zkušenost byla ale úplně jiná, silná a hluboká a moc za to děkuji. Rozhodně to nebyl poslední kurz, který jsem pod vedením Petry absolvovala. Nevyřešených a nepospojovaných věcí mám v sobě ještě hodně.
Charlotaskupinový kurz Tajemství I