INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

soukromí a do hloubky se budeme věnovat pouze vašim tématům, spojeným s pánevním dnem.

Diskrétně vyslechnu vaše obtíže, najdeme jejich příčinu a způsob řešení.

Naučím vás cvičení z oblasti fyzické, psychosomatické a energetické práce s pánevním dnem. Fyzickou stránku podpoříme jednoduchými a velmi účinnými cviky pro rozhýbání pánve, bederní páteře a jejich přechodu, či jiných oblastí - dle potřeb vašeho těla.

Jaké obtíže s pánevním dnem souvisí najdete zde.

Pro koho je konzultace vhodná

Individuální konzultace je vhodná pro ženy každého věku, které potřebují vyřešit nějaký diskomfort či téma související s pánevním dnem.

Vyžívají ji také ženy, které v minulosti absolvovaly skupinový kurz a po uplynutí času potřebují podpořit, motivovat, oprášit své znalosti nebo chtějí zkontrolovat provedení cviku.

Velmi vyhovuje ženám s malým, kojeným dítětem – děťátko může být spolu s maminkou, která o něj může pečovat dle jeho potřeb.

Jak konzultace probíhá

Celou konzultaci je možné věnovat práci s pánevním dnem, nebo ji lze kombinovat s konzultací duly či ošetřením kraniosakrální biodynamikou.

Pokud máte zájem o individuální konzultaci bez předchozího absolvování kurzu, počítejte s časovou dotací minimálně 2 hodiny – je třeba znát souvislosti, aby se Vám poskládal kompletní obraz stavu Vašeho pánevního dna a také řešení situace.

V případě, že jste absolvovala kurz Tajemství ženského pánevního dna I  nebo Proměny pánevního dna během těhotenství, porodu a po porodu, postačí pravděpodobně konzultace v délce 1 – 2 hodiny.

Jakým způsobem s pánevním dnem pracuji najdete zde