PŘEDNÁŠKA

Pánevní dno je v plodném období ženy klíčovou oblastí těla. Jeho kondice je rozhodující pro vznik a průběh těhotenství, délku a prožívání porodu matkou i dítětem, ale také pro regeneraci po porodu.

Během těhotenství, porodu a po porodu prochází obrovskými změnami. A kolem jeho cvičení v těhotenství a po porodu koluje spousta mýtů a omylů.

Pojďme se jím zabývat a navázat s ním spojení. Hladký a radostný porod nám bude odměnou. A rychlá regenerace po porodu se také hodí.

Záznam přednášky z Festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství v rámci STRP v Praze 2019.

Vaše osobní údaje (jméno, email) jsou u mě v bezpečí a budu (Petra Levá, IČ 66022339) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním, potřebným pro zaslání ebooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném emailu. 

Zašlu vám záznam přednášky a maximálně 6x do roka občasník s novinkami a inspirací, vztahující se k mým oborům činnosti - tedy oblasti regenerace a podpory zdraví těla i duše. Vaše osobní data chráním jako oko v hlavě, mrkněte na mé zásady zpracování osobních údajů. Zásady zpracování osobních údajů